Strona główna
Pobierz
Artykuły
Dodatki

Pobierz Skype Pobierz Gadu-Gadu
Dodatki do Skype
W najnowszej wersji Skype nie ma już możliwości ściągania i instalowania dodatków takich jak wykrywacz kłamstw KishKish, służący do wspólnego rysowania Sketch Pad, automatyczna sekretarka i rejestrator rozmów Pamela Skype Recorder czy pozwalający zaskoczyć znajomych Crazy Talk for Skype.

Istnieje jednak możliwość korzystania z mnóstwa aplikacji, które dostępne są do pobrania za pośrednictwem Menedżera dodatków. Aby możliwe było korzystanie z tej funkcji, musisz mieć zainstalowany wraz ze Skypem Menedżer dodatków. W górnym menu kliknij opcję Narzędzia, a następnie sprawdź czy w rozwijanych menu widnieje opcja Menedżer dodatków. Jeśli takiej opcji nie ma, musisz zainstalować Skype od nowa, zaznaczając przy instalacji opcję  Zainstaluj Menedżera dodatków Skype (znajdziesz ją po kliknięciu na przycisk Opcje podczas instalacji)

Gdy Menedżer dodatków jest już zainstalowany, wystarczy że klikniesz na Narzędzia > Dodatki > Pobierz dodatki i wybierzesz interesujące Cię dodatki. Aby wykorzystać określony dodatek podczas rozmowy, kliknij na Narzędzia > Dodatki > Organizuj swoje dodatki.

skype-download.com.pl - 2009-2014